Futbalom sme podporili novorodenecké oddelenie trnavskej nemocnice

Dňa 25.11.2016 sa v športovej hale v Hrnčiarovciach nad Parnou odohral XVI. ročník Benefičného futbalového turnaja, ktorý organizoval neinvestičný fond Budúcnosť deťom. Výťažok z turnaja poputuje na dobročinné účely, ako príspevok pre novorodenecké oddelenie FN Trnava k zbierke na zakúpenie inkubátora pre kriticky chorých novorodencov.

Naša spoločnosť CS, s.r.o. si na benefičnom turnaji zmerala sily s ďalšími štyrmi firmami a spolu sa na štartovnom vybralo 1000 eur, ktoré neinvestičný fond Budúcnosť deťom poskytne Združeniu na pomoc novorodencom o.z. pri novorodeneckom oddelení FN Trnava.

Turnaj sa odohral v priateľskej atmosfére. Náš tím sa držal statočne, posledný turnaj sme hrali oslabení o jedného hráča, ktorý sa zranil. Napriek tomu, že sme priečky víťazov neobsadili, sme hrdí, že sme všetci bodovali za dobrú vec a podporili túto akciu.

CS, s. r. o. sponzoruje súťaž “Juniorská svadobná torta roka”

Dňa 17. októbra 2014 sa uskutočnil prvý ročník cukrárskej súťaže určenej juniorom do 21 rokov. Cukrárska súťaž sa konala pod záštitou ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomíra Jahnátka.

CS, s.r.o. sponzoruje občianske združenie Wu Shu team Slovakia

Wu Shu team Slovakia šíri a propaguje tradíciu čínskeho bojového umenia wushu. Oficiálny klub tvoria žiaci študujúci wushu i taiji pod vedením Ing. Pavla Beňa, ktorý okrem iného získal 1. miesto vo Wu Shu Intenational Championship 2009 v Hongkongu.

Sponzoring

CSTT sa stalo sponzorom slovenskej amatérskej federácie silového trojboja: AWPC – Slovakia.